O NAS

GenePlanet jest wiodącym europejskim dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie opieki zdrowotnej i stylu życia opartych na prewencyjnych testach genetycznych.

Specjalizujemy się w prewencyjnych testach genetycznych, które są przeznaczone dla użytkownika końcowego, ale oferujemy także kliniczne testy genetyczne, które pomagają lekarzom w wykonywaniu procedur terapeutycznych. Nasze testy spełniają najwyższe standardy jakości i są oparte na najnowszych odkryciach naukowych.
Dostarczamy informacji mogących pomóc w dostosowaniu stylu życia i podjęciu działań, które zapewnią dodatkową ochronę przed zagrożeniami dla zdrowia wynikającymi z predyspozycji genetycznych.

Nasza misja i wizja

Wizja GenePlanet polega na umożliwieniu wszystkim osobom przeprowadzenia testów genetycznych, które dają nowe spojrzenie na organizm i jego funkcje. Dostarczamy nowe informacje i spersonalizowane wskazówki związane z lepszym stylem życia, które mogą ochronić przed możliwym do uniknięcia zagrożeniem dla zdrowia wynikającym z predyspozycji genetycznych i trwale poprawić jakość życia.

Naszą misją jest dostarczanie nowatorskich informacji na temat genetyki i wytycznych profilaktycznych, które umożliwiają bardziej satysfakcjonujące i zdrowe życie.

Nasz cel

Naszym celem jest pomaganie ludziom poprzez udostępnianie im nowych spostrzeżeń i spersonalizowanych wskazówek w celu poprawy jakości życia - dzięki prewencyjnemu, ukierunkowanemu podejściu pomagamy w podejmowaniu właściwych decyzji związanych z codziennym wyborem stylu życia, poprawiając zdrowie i samopoczucie.

W przeciwieństwie do podejścia uniwersalnego wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby oferować spersonalizowane rekomendacje dostosowane do indywidualnych potrzeb. Pomimo tego, że mamy obszerną wiedzę naukową i profesjonalną, oferujemy proste rozwiązania przyjazne dla użytkownika. Przekazane informacje pozostają aktualne przez całe życie i przy wprowadzeniu niewielkich zmian można je łatwo wprowadzić do codziennych nawyków, osiągając znaczące wyniki.

Zespół GenePlanet

W naszym zespole są 2 osoby, które mają problemy z glutenem i nie wiedziały o tym. W końcu wiadomo, dlaczego po obiedzie czuły się tak zmęczone i miały wzdęcia.

89% z nas szybko metabolizuje alkohol. Właśnie dlatego ekipa GenePlanet może cieszyć się „happy hour” i prawie nikt nie ma nudności ani przyspieszonego tętna po kilku piwach.

Jedna dziewczyna z naszego biura, która piła 3 filiżanki kawy dziennie, odkryła, że wolno metabolizuje kofeinę. Teraz widzi, co powoduje u niej zwiększony niepokój i wysokie ciśnienie krwi.

6 kobiet i 3 mężczyzn z naszego biura ma większą tendencję do podjadania i większy apetyt. Chowamy przed nimi przekąski.

Mamy w biurze ogromnego szczęściarza. Ma rzadki genotyp, który czyni go odpornym na wirusa HIV. Innymi słowy, nigdy nie może się zarazić!

Łysienie może być genetyczne. W naszym zespole mamy już 2 łysych mężczyzn, a 17% z nas ma duże szanse na łysinę w przyszłości.

36% zespołu GenePlanet to farciarze ​​mający gen, który zmniejsza ryzyko tycia! Dla nich utrzymanie dobrej formy to „bułka z masłem”.

32% z nas ma dwie korzystne kopie genu, który spowalnia proces starzenia biologicznego. Wygląda na to, że nie wszyscy pozostaniemy młodzi na zawsze…

GenePlanet to międzynarodowy zespół. Są wśród nas ludzie z 17 krajów i razem mówimy w 20 językach!

Podaj nam swój e-mail, a będziemy na bieżąco informować Cię o nowościach dotyczących produktów i ofertach specjalnych.