Analiza DNA

Bez wychodzenia z domu. Bez pobierania krwi. Bez igieł. Trzeba tylko potrzeć pałeczką wnętrze policzka! Testy genetyczne GenePlanet to łatwe do wykonania testy ze śliny.
1

Zamów

Otrzymasz zestaw do poboru próbki DNA z pałeczką i niezbędnymi instrukcjami.

2

Przekazanie próbki

Zgodnie z instrukcją dołączoną do zestawu, potrzyj policzek pałeczką. Zarejestruj swoją próbkę za pomocą kodu kreskowego.

3

Wysyłka

Po rejestracji wyślij swoją próbkę do naszego laboratorium w załączonej kopercie zaadresowanej i opłaconej z góry.

4

Poznaj

Gdy raporty będą gotowe i dostępne na Twoim koncie online, otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem. Zaloguj się, aby odkryć swoje DNA, odkryć siebie!

Dokładnie i bezpiecznie

Krok pierwszy

Pragniemy, aby cała procedura badania była dla klientów tak prosta i wygodna, jak to tylko możliwe. Do pobierania DNA używamy certyfikowanych specjalnych zestawów, które mogą być używane przez wszystkich i nie wymagają specjalnych procedur obchodzenia się lub przechowywania.

Krok drugi

Próbki są następnie dostarczane do naszego certyfikowanego laboratorium, w którym izolację i analizę DNA przeprowadza się przy użyciu najnowocześniejszej technologii diagnostyki molekularnej. Surowe dane są analizowane i oceniane, co stanowi podstawę spersonalizowanych zaleceń.

Krok trzeci

Produkt końcowy, który otrzymuje klient, to osobisty przewodnik, dotyczący najważniejszych obszarów żywienia pozwalających osiągnąć lepszy styl życia i dobre samopoczucie.

Wybierz swój pakiet

NutriFit

249,00 €

NutriFit to indywidualnie dostosowany plan diety i stylu życia zgodny z Twoimi genami.

Dodaj NutriPlan

NutriFit Premium

299,00 €

NutriFit Premium to kompletny spersonalizowany przewodnik w zakresie żywienia, sportu, zdrowia i młodego wyglądu oraz urody oparty na Twojej genetyce.

Dodaj NutriPlan

Podaj nam swój e-mail, a będziemy na bieżąco informować Cię o nowościach dotyczących produktów i ofertach specjalnych.