Podstawy naukowe

Uniwersalne rozwiązanie nie działa - GenePlanet oferuje spersonalizowane zarządzanie stylem życia i zdrowiem w oparciu o Twoje DNA

Testy genetyczne stanowią długoterminową inwestycję mającą na celu poprawę naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Po analizie materiału genetycznego otrzymasz cenne informacje na temat własnego organizmu, dzięki którym będziesz mógł podjąć właściwe działania w celu poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia, zmniejszysz potencjalne zagrożenia zdrowotne i nauczysz się wykorzystywać swój pełen potencjał.

Testy genetyczne GenePlanet opierają się na genotypowaniu indywidualnego materiału genetycznego, ocenie wyników oraz - na końcowym etapie - przygotowaniu odpowiednich zaleceń i planów działania w oparciu o obiektywne potrzeby.

Celem GenePlanet jest udostępnienie społeczeństwu najnowszych odkryć z dziedziny genetyki i biomedycyny, a tym samym przyczynienie się do dobrobytu społeczeństwa i jednostki.

Zespół

Jakość naszych produktów i profesjonalne wykonanie są gwarantowane przez nasz multidyscyplinarny zespół ekspertów z dziedziny biotechnologii, farmacji, biochemii, medycyny, nauk o żywieniu i technologii informacyjnej.

Technologia

Do naszych testów DNA używamy niestandardowych i zastrzeżonych paneli DNA, które są wewnętrznie opracowywane przez nasz dział R&D. Do analizy próbek wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię genotypowania, która zapewnia najwyższą jakość wyników.

Nauka

Szczególną wagę przywiązuje się do odpowiedniego doboru markerów genetycznych zawartych w naszych produktach. Interpretacja danych DNA jest oparta na zastrzeżonych algorytmach GenePlanet i środowisku programistycznym, które analizuje i ocenia dane z tysięcy badań naukowych.

Zatrudnij nas jako doradców

GenePlanet ma bogate osiągnięcia w projektach badawczo-rozwojowych. Zostań naszym partnerem i uzyskaj wyniki najlepiej dostosowane do swoich potrzeb!
Kontakt

Podaj nam swój e-mail, a będziemy na bieżąco informować Cię o nowościach dotyczących produktów i ofertach specjalnych.